Płyny kosmetyczne

Aceton kosmetyczny

Służy do usuwania lakierów hybrydowych, żeli UV itp.

Specjalna kompozycja pozwala na regenerację naskórka tak aby nie został wysuszony podczas namaczania. Zawartość gliceryny i wody ma tak efektywne działanie, że namaczając w nim paznokcie można odczuć wyraźną poprawę. Dodatek ekstraktu z porcelanowego kwiatu (Hoja) został zastosowany w celu wzbogacenia kompozycji o minerały, aminokwasy oraz lipidy biorące udział w odbudowie płytki paznokcia. To pierwszy produkt na rynku,
który nie tylko zapewnia szybkie usunięcie lakierów hybrydowych ale również ochrania skórę.

Stwórz swój świat razem z nami!

  zapraszamy do sklepu

9L

Cleaner - preparat do odtłuszczania

Służy do odtłuszczenia płytki paznokcia przed nakładaniem manicure oraz do usunięcia tłustej warstwy po aplikacji lakierów hybrydowych.

Opracowując składu produktu przetestowaliśmy jego kompatybilność z 30 różnymi markami lakierów hybrydowych dostępnymi na rynku polskim oraz europejskim.

Stwórz swój świat razem z nami!

  zapraszamy do sklepu

9L

Zmywacz bezacetonowy

Wspaniale pachnący produkt, który doskonale zmywa lakiery do paznokci. Jego różowy kolor przyciąga wzrok a butelka z nadrukiem podkreśla wysoką jakość produktu. Jego skład zapewnia przyjemne stosowanie bez charakterystycznego chemicznego zapachu.
Zmywacz zawiera dodatkowo d - panthenol i ekstrakt z porcelanowego kwiatu w celu ochrony skóry i dostarczeniu jej niezbędnych właściwości odżywczych.
Dbanie o paznokcie nigdy nie było prostsze!

Stwórz swój świat razem z nami!

  zapraszamy do sklepu

9L